Home » свіжі екстрасенси про Україну 2023 » Пророцтва Ванги про війну – що станеться в найближчі роки?

Пророцтва Ванги про війну – що станеться в найближчі роки?

by elysebegg383

За її словами, розклад карт вказує на те, що ворожі війська знадобляться в якійсь іншій країні, тому Росія терміново забере своїх військових і зброю з України. Таролог Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що війна в Україні цього року не закінчиться, як прогнозували багато експертів у сфері езотерики. Астролог Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро та визначила, коли закінчиться війна в Україні. В інтерв’ю YouTube-каналу TOP Ірина Клевер підтвердила, що війна дійсно зійде нанівець у 2023-му, про це свідчить карта Таро “Король”. Також Клевер наголосила, що карти Таро показують перемогу України, але все ж питання Криму, ймовірно, вирішуватиметься довше. Це, ймовірно, стосується певної території України, яку відібрали, а повертати не хочуть. Також вона розповіла, що відбуватиметься на території тимчасово окупованого Криму. 20 жовтня 1943 року було перейменовано фронти, які билися за Дніпро на території України. Мольфарка Олена Стеценко прогнозує, що війна РФ проти України закінчиться не скоро, а лише через три роки. Тарологиня Олена Бюн прогнозує, що звільнення Криму від російських окупантів стане переломним моментом у війні, але бойові дії на цьому можуть ще не припинитися. ↑ ЗСУ визнали свою причетність до вибухів в окупованому Криму.

А ЗСУ – «стояти міцно». Використавши їх для стабілізації фронту, ЗСУ також отримали десятки інших різних систем від інших країн: CAESAR, ZUZANA, KRAB, М109 та ін. Чи є якісь дати, про які можна говорити, що ЗСУ вийдуть до кордонів 24 лютого? ↑ ЗСУ мають успіхи на півдні, а росіяни взяли «оперативну паузу» у війні: головне за ніч проти 7 липня. ↑ У Росії відключили Твіттер, є проблеми зі зв’язком. ↑ а б в г д е ж и к л м н п Пентагон: російські солдати в Україні мерзнуть, а у військових кораблів проблеми з паливом. ↑ «Це складно, але ми не зупиняємося» – Зеленський про порятунок військових в Маріуполі. ↑ В Україні відновлюють світло та водопостачання після обстрілів РФ, з полону повернули 50 людей. Екстрасенс зазначив, що багато хто по-різному бачить перемогу: для когось це – повернення до кордонів 1991 року; для інших – до кордонів станом на 24 лютого 2022-го; одні просто чекають припинення обстрілів та ракетних атак; інші – повернення рідних з війни й полону. Екстрасенс каже, що це буде якась домовленість, що не буде локалізації війни для її завершення.

Ми всі мріємо про якнайшвидшу перемогу та цікавимося, чи чекати повного завершення бойових дій у 2023 році, заглядаючи до гороскопу України на наступний рік. Тобто поки шо вона не бачить завершення активних бойових дій. Стогнушенко зазначила, що де-юре війна може закінчитися пізніше, тобто договори з РФ будуть підписані вже після припинення бойових дій. Повномасштабна війна в Україні почалася трохи менше року тому – 24 лютого 2022 року рано вранці Росія почала жорстоко бомбити мирні українські міста і вбивати людей. Головним пророцтвом Ванги було те, що наша планета втомиться від діяльності людей. На питання, хто з людей буде щасливий в її пророцтвах, Ванга говорила: «Хто зуміє відрізнити правду від брехні і зможе приробити добрі кулаки, але це буде все складніше згодом». Раніше УНІАН розбирався, як описував Нострадамус 2023 рік, а зараз розберемося, чи говорила щось Ванга про війну в Україні. Вона додала, что при цьому для України розпочнеться чудовий період з квітня 2023 року.

↑ Путин врал, что войны с Украиной не будет. ↑ Відступ РФ з Херсона навряд чи є пасткою – ISW. ↑ Мусульмани України засуджують військове вторгнення РФ до України. Нагадаємо, раніше астролог Яна Тимощук назвала переломні дати для України. Тимощук в інтерв’ю УНІАН. Про це вона розповіла в інтерв’ю на YouTube-каналі “КаПаБу”. В інтерв’ю YouTube-каналу “КаПаБу” він розповів, що не варто будувати ілюзії та думати, що все буде, як в 1945-му, коли сіли й підписали капітуляцію. Відьма-некромантка Марія Тиха заявила, що розв’язка війни вже скоро, але закінчення варто очікувати наступного, 2024 року. Так, за словами мага, завершення війни не буде миттєвим, все буде відбуватися поступово. Нагадаємо, що своїми прогнозами щодо закінчення війни в Україні діляться й інші експерти. Таролог Ірина Клевер розповіла про те, коли закінчиться війна в Україні. Таролог і переможниця 15 сезону “Битви прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік” Яна Пасинкова зробила прогноз на травень і розповіла, що чекає на Україну. Пасинкова також зазначила, що на Донецькому напрямку будуть “жорсткі бої”.