Home » свіжі екстрасенси про Україну 2023 » Гороскоп на 19 січня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Гороскоп на 19 січня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

by marilynnu84

https://gdb.rferl.org/E5D0C2D5-5EE0-45F5-A39C-994D4D524012_w408_r0_s.jpg », багато експертів також відносили до можливої війни у Франції. При цьому багато експертів називають міграційні процеси, викликані війною, наймасштабнішими в Європі за останні десятиліття. Це дасть шанс нашій країні здобути важливий статус у світі та розпочати нову сторінку своєї історії. Це був звичайний і страшний у своїй звичайності механізм сталінської тоталітарної держави, який безоглядно нищив власних громадян. Все, що сьогодні відбувається, найімовірніше, цілком заслужено, українська влада має проблеми з довірою громадян країни. Вища влада має показати свій авторитет, але прийом виявився ефективним лише частково. Якщо влада не піде на компроміси щодо Донбасу, тільки сценарій 2014 року повториться, і це дуже посилить поточні проблеми. Третій сценарій розвитку подій говорить про те, що президент розпочне боротьбу з усією політикою. Медіум попередив також про серйозну боротьбу за ринки збуту. Активізувалася «південна» частина радянських військ, взявши кілька великих міст, так що над німцями нависла загроза оточення. Перший ешелон радянських військ перейшов в атаку. У складі військ цих фронтів було 2,63 млн солдатів і офіцерів, 51,2 тисячі гармат та мінометів, 2400 танків і самохідних артилерійських установок, 2850 бойових літаків. Далі Червона армія відбила Коростень і Житомир, але контрнаступ німецьких військ повернув ці міста. На роботі очікуйте нових викликів. Насуваються проблеми. У стосунках очікуйте нових викликів.

Ця карта повідомляє про певне відчуття всесилля, переконання інших людей в своїх талантах, сміливе відстоювання власної позиції, демонстрацію ділових якостей, гнучкість та напір, оперативне підхоплення нових ідей, розширення горизонтів, випробування на зрілість ідей. Якщо мова йде про зрілу особистість, то 2021 рік прекрасним часом, для розкриття нових граней в собі, здійснення значущих цілей. На Тельців чекає рік радикальних змін і американських гірок. Зі слів французької дівчини, Україну в 2022-2023 роках чекає чергове потрясіння. Українського президента Петра Порошенка, зі слів провидиці, очікує дуже сумне майбутнє. У 1555 році Мішель де Нострадам (відоміший як Нострадамус) опублікував свою книгу Пророцтва, що складається з 942 поетичних чотиривіршів, які нібито пророкують майбутнє до 3797 року. Можливості віщувати майбутнє батьки знайшли у дочки в уже 5 років. Все, що Діви вкладуть у цей рік, повернеться у подвоєному вигляді. На роботі потрібно опанувати свої почуття. Угамуйте свої почуття. На роботі варто попрацювати з комплексами. Освойте щось нове. У любові варто працювати над почуттями. У любові прислухайтеся до голосу серця. У стосунках дослухайтеся до внутрішнього голосу.

У стосунках не піддавайтеся на власні комплекси. У стосунках шукайте баланс. Шукайте баланс та гармонію. З 2021 року епоха Повітря, епоха Водолія набуває свої законні права, при цьому залишаючи за собою стихію Землі, а разом з нею старі і віджилі підвалини і вже далеко не перспективні ідеї. Будуть вистрілювати, як старі ідеї, так і з’являтися нові можливості, якщо ви будете включати свій шарм і комунікабельність і вимикати всезнайка і зазнайки. У стосунках завойовуйте нові вершини. Рухайтеся вперед. У стосунках заберіть “пов’язку” з очей. Не бійтеся зробити перший крок у стосунках. Не можна ігнорувати той факт, що минулий рік був досить знаковим, і він супроводжувався великою кількістю політичних трендів, які внесли корективи до правління держави. Чайковська зазначає, що з 2021 по 2023 рік нас чекає трансформаційний процес і тільки в червні 2023 року розпочнеться більш-менш спокійний процес втілення в життя майбутніх перспектив розвитку в позитивному ключі. Один із українських екс-депутатів – Вадим Денисенко, зробив 4 прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік про те, що чекає Зеленського на 2022 рік. В економічному плані є надія, що українців в новому році чекає удача і закінчення несприятливого періоду. Однак ворог застосовує витончені психологічні методи, трюки, щоб посварити українців між собою.

Коли закінчиться війна в Україні - прогноз астролога та ясновидця на ... Танки ворога попрямували уздовж нинішньої траси “Київ-Чоп” на схід – до столиці України. З 8-ої години протягом 40 хвилин артилерія спрямовувала нищівний вогонь на оборону ворога. І він демонструє, що еліта України суттєво чинить опір новим правилам, які намагається запровадити президент. Гороскоп каже, що президент країни матиме досить складний період. Справа в тому, що Україна є тією країною, де президент ніколи не був авторитарною фігурою. Справа в тому, що ця планета є символом повалення влади, в даному випадку гороскопи в України та Володимира Зелінського збігаються. Зокрема йдеться про те, що було віддано перевагу прийняттю рішень через РНБО, були санкції до державних чинів України та по-справжньому багатих людей, що було спрямовано на те, щоб показати відсутність повних привілеїв у по-справжньому багатих людей. Звільнення Лівобережної України та форсування Дніпра було важливим військово-політичним завданням для очолюваної Сталіним Ставки верховного головнокомандування СРСР. 15 вересня німецькі війська отримали наказ про загальний відхід та переправу на правий берег Дніпра.